Ekrany dźwiękochłonne

Ekrany dźwiękochłonne

Noise Reduction specjalizuje się w kompleksowych usługach antyhałasowych. Obejmuje to zarówno pomiary hałasu pochodzącego z różnych źródeł, jak i produkcję oraz profesjonalny montaż elementów przeciwhałasowych.

Produkcja elementów przeciwhałasowych

Noise Reduction oferuje prefabrykację zaprojektowanych wcześniej elementów antyhałasowych. Na podstawie szczegółowych pomiarów oraz sporządzonego projektu, przygotowywane jest urządzenie pozwalające na optymalną eliminację hałasu. W tym celu stosowane są dedykowane tłumiki hałasu, ekrany dźwiękochłonne, a także obudowy akustyczne maszyn – wyposażone w odpowiednie materiały izolacyjne oraz panele akustyczne. Proces produkcyjny przebiega w zgodzie z obowiązującymi standardami i w całości odbywa się w zakładzie Noise Reduction.

Ekrany dźwiękochłonne ? specjalistyczny lub samodzielny montaż

Noise Reduction oferuje możliwość fachowego montażu wyprodukowanych konstrukcji. Realizacją prac zajmuje się wyspecjalizowana ekipa, której członkowie to doświadczeni montażyści. Takie rozwiązanie daje gwarancję poprawnego działania oraz większej żywotności systemu, a tym samym zapewnia swobodę i wygodę użytkowania przez wiele lat. Konstrukcje montowane są w sposób, który umożliwia uzyskanie odpowiedniej estetyki. Istnieje również możliwość dostarczenia poszczególnych elementów bezpośrednio do klient, a samodzielny montaż produktów nie sprawia żadnych trudności.

Kompleksowe usługi Noise Reduction

Noise Reduction nie tylko opracowuje optymalne rozwiązania niwelujące hałas, ale też udziela kompleksowego doradztwa w zakresie montażu oraz adaptacji poszczególnych produktów antyhałasowych. Skorzystanie z tych elementów stanowi optymalną opcję w realizacjach ograniczonych budżetowo oraz uniemożliwiających zastosowanie sprzętu budowlanego. Właśnie w takiej sytuacji doskonale sprawdzić mogą się ekrany dźwiękochłonne czy mobilne panele akustyczne. Noise Reduction przygotowuje też analizy, raporty, opracowania oraz wykonuje adaptacje akustyczne wnętrz.

Strona główna I O nas I Usługi I Kontakt I Polityka prywatności

Copyright NOISE REDUCTION wszelkie prawa zastrzeżone