Tłumiki hałasu

Tłumiki hałasu

Kompleksowa obsługa zleceń dotyczących eliminacji źródeł hałasu oraz profesjonalne podejście do produkcji elementów antyhałasowych to podstawa działalności Noise Reduction. Firma zatrudnia wyłącznie najlepszych inżynierów do spraw budownictwa i akustyki, dzięki czemu wszystkie oferowane usługi wyróżniają się gwarancją jakości.

Fachowe pomiary hałasu

Pracownicy Noise Reduction są w stanie wykonać pomiary hałasu z różnych źródeł. Problemem może być zarówno dźwięk wytwarzany przez maszyny lub urządzenia zlokalizowane w niedalekiej odległości od miejsc oraz stanowisk pracy, jak i hałas emitowany przez instalacje, pojazdy czy systemy przemysłowe w środowisku zewnętrznym. Noise Reduction specjalizuje się nie tylko w dokonywaniu pomiarów, ale też opracowywaniu operatów akustycznych – ułatwiających sprostanie normom i wytycznym dotyczącym maksymalnych poziomów hałasu. We wszystkich realizacjach firma oferuje fachowe doradztwo oraz możliwość skorzystania z gotowych, uniwersalnych rozwiązań.

Tłumiki hałasu – prefabrykacja

Noise Reduction zajmuje się również prefabrykacją obudów urządzeń przeznaczonych do eliminacji hałasu. W ofercie znajdują się obudowy akustyczne maszyn, zbudowanych z wysokogatunkowych materiałów izolacyjnych oraz paneli konstrukcyjnych. Firma wykonuje również profesjonalne tłumiki hałasu, dedykowane konkretnym aplikacjom – np. do szybu wentylacyjnego. Proces produkcyjny odbywa się bezpośrednio w zakładzie Noise Reduction, w zgodzie z wysokim standardem wykonawczym. Klient ma możliwość samodzielnego złożenia konstrukcji, bądź też zlecenia profesjonalnej usługi montażu wyspecjalizowanej ekipie. Produkty przygotowywane przez Noise Reduction produkowane są w sposób, który pozwala na sprawne i łatwe połączenie wszystkich elementów samodzielnie.

Sprzedaż gotowych wyrobów

Możliwość zakupu oraz samodzielnego montażu gotowych produktów jest sporym ułatwieniem dla klientów, którzy zmagają się z ograniczeniami budżetowymi lub realizacyjnymi. Noise Reduction jest w stanie w każdym przypadku znaleźć kompromisowe rozwiązanie oraz dołączyć instrukcję montażową do wszystkich dobranych materiałów. Oferowane produkty to m.in. tłumiki hałasu, obudowy akustyczne, kabiny dźwiękochłonne czy kabiny do wykonywania poufnych rozmów telefonicznych, a także różnego rodzaju ustroje akustyczne – stosowane przy adaptacji sal i studiów muzycznych oraz w budownictwie. Firma przeprowadza ponadto akustyczne adaptacje pomieszczeń oraz dokonuje specjalistycznych analiz, opracowań i raportów.

Strona główna I O nas I Usługi I Kontakt I Polityka prywatności

Copyright NOISE REDUCTION wszelkie prawa zastrzeżone